Misyonumuz

Öncelikle Bize Güvenen Bizlere Referans Olan Tüm Müşterilerimize Teşekkürler Dileriz
Müşterilerimizin nakliye ve ofis taşıma taleplerinde, hizmet beklentisini kalite,sigorta ve güven ile gerçekleştirmek temel ilkemizdir. Sunduğu hizmette müşteri taleplerini karşılamak,bilgi ve alt yapıya sahiptir. İstanbul ev taşımalarda zaman ve kullanılacak malzeme eşyaların hassasiyetine göre paketleme yapıyoruz. Modüler mobilyada montaj ve demontaj konusunda profesyonelce sağlamlığa önem vermekteyiz. Genç ve dinamik kadrosunun, güven veren profesyonelliği her evden eve nakliyat türü taşıma ihtiyacınızı karşılayacak bir taşımacılık firmasıdır.

Evden eve taşıma

tasimacilik-firma-secimiİstanbul geneli ağırlıklı olmak üzere Evden Eve Nakliyat talepleri yoğunluk göstererek firma ve müşteri bilinçlendirme ve önerilerimiz doğrultusunda taşınmak sorun olmaktan çıkacak iki taraflı problem yaşanmasını minimum seviyeye indirmeyi amaçlamaktayız.
Öncelikle firma seçimi yapılmadan önce ekspertiz için yeterli zaman bulamıyorsunuz. Aracın binaya ortalama park mesafesini tahminde bulunun evinizdeki eşyaların oda oda listesini çıkarırken dikkat ediniz ardiye ve balkon eşyanızı unutmayınız unutmayın ki önemli olan kaba eşya değil taşınması zor olan eşyanın toparlanması ve ufak tefek dediğimiz kişisel eşyanın yoğunluğu bu işlem zaman aldığı gibi yorucu işlem olmakta zaman açısından sorun yok ise mutlaka ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

sigortali-tasimacilikNakliyat şirketi ile ekspertiz veya iletişim yolu ile anlaştınız verdiği hizmet konusunda bilgi talep edin kullanılan malzeme, gönderdiği araç ev eşyanızı alacak kapasitesi ve eleman sayısını mutlaka sorun taşınma sonrası eşyaların dekorasyonunu yapıyor mu yapılan bu işlem evinizin yerleşmesi sonucu rahatsızlanma riskini ortadan kaldıracaktır. Dekorasyonu yapılarak kurulan eşyalar kolili kişisel eşyalarınız odalara istiflenmiş şekilde bırakılması evde tek olsanız bile yerleşimde büyük kolaylık sağlayacaktır.
tasima-saonrası-memnuniyetTaşınma sonrası bir günde bitmeyeceği gibi bir odayı yaşama alanı olarak belirleyin eşyanın kurulumu perdelerin montajı yapılmasını isteyin geri kalan odaları plan yaparak günlere yayarak yerleşimini yapabilirsiniz aceleye gelmeyecek bu işlemler doğrultusunda bir an önce bitmesini istediğiniz evden eve taşıma eşya paketleme işleminde kalıcı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz örnek vermemiz gerekirse bel fıtığı ve halk dilinde göbek düşmesi aşırı yorgunluk sonrası tansiyon düşmesi ve baygınlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni evinize yerleştiniz ve gerekli evrak ve yükümlülükleri olan fatura,nufus ve muhtarlık bulunan bilgilerinizi adresinizi devrini yaptırın. Bu yorucu işlem sonrası memnun kaldığınız taşımacılık firmasını numarasını rehberinize kayıt edin yakın çevrenize tavsiyede bulunarak arkadaşlarınızın iyi hizmet sonrası indirim almasını sağlayabilirsiniz. İstanbul nakliye firması olarak hizmet anlayışı ve kurumsal pozisyonmuz kaliteyi ön plana getirerek önceliğimiz güvenli taşımacılık anlayışını getirmiştir. Uzman eleman kadromuz dahilindeki iş taleplerinde dışarıdan eleman tedariği yapmıyor, rezervasyonumuz dolmuş ise uygunsa ileri tarihli uygun değilse hizmet veremiyeceğimizi beyan etmekteyiz.

Referanslı müşterilerimize % 10 indirim

Referanslı müşterilerimize hizmetimizden memnun kalıp tekrardan bizi tercih etmelerine firmamız kayıtsız kalamayıp yıl,gün ve saat farketmeksizin koşulsuz şartsız % 10 indirim uygulamasına başlamış bulunmaktayız. Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak akraba ve arkadaşlarınızın bu 2014 fiyat listesinden indirimden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden profosyonelce zor veya kolay eşyanızı güvenle yeni evinize dekorasyonu yapılmış teslim ederek sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız.
Referans almak kaliteli işçilikten geçtiğini biliyoruz güler yüzlü elemanlarımızın yüksek performanslı işçiliği işlemin minimum seviye kısaldığını göreceksiniz elemanlarımız mobilya ustası, paketleme uzmanı ve merdiven taşıyıcıdan oluşturularak ful malzemeli araçlarımızla evden eve nakliyat hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz.

2014 Fiyat listesi

2014 Fiyat Listesi
Her firmanın hizmet anlayışına göre taban fiyatları var, bir yerde alınan nakliye fiyat teklifleri işçiliğin kalitesini beyan etmektedir korsan ve taklit firmalara dikkat. Burada yüksek fiyat kalite anlamına gelmesin müşteri temsilcisinin akıcı,ikna edici konuşmasına değil dikkat etmeniz gereken sunduğu hizmeti anlatmasıdır. Her sene yeni paketleme ürünleri çıkarılmakta ve eşya zarar görmemesi için bizler bu ürünleri zorunlu kullanarak maliyet artmaktadır. Örnek olarak 1+1 ev eşyası 3 üncü kattan 3 üncü kata taşınması lazım evin düzeni minimum yaşam sağlayacak insan sayısı iki kişi evde kullanılacak ürünler yatak odası,salon ve salona birleşik mutfak iki kişinin temel ihtiyacı kıyafet ve gıda maddeleri ortalama ev kapasitesi 60 m³ den büyük olamaz burada araç kapasitesi 14 m³ yeterli personel sayısı 4 aynı semt içi taşınma bedeli 550 TL. bu rakam geçen dönem 450 TL. etkileyen nedenler ise kullanılan malzeme,işçilik her yıl artması ve yakıtın fiyat birimi devamlı artması evinizin oda sayısı arttıkça,taşınma mesafesi uzadıkça ve bina kat durumuna göre asansör kullanılmaz ise fiyatlar artmaktadır.

Fiyatlar taban fiyatı olup semtler arası mesafe binadaki kat sayısı fiyatlarda farklılık gösterebilir. Gerçek fiyat tarifesi Ekspertiz sonucu verilmektedir.