Referanslı müşterilerimize % 10 indirim

Referanslı müşterilerimize hizmetimizden memnun kalıp tekrardan bizi tercih etmelerine firmamız kayıtsız kalamayıp yıl,gün ve saat farketmeksizin koşulsuz şartsız % 10 indirim uygulamasına başlamış bulunmaktayız. Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak akraba ve arkadaşlarınızın bu 2014 fiyat listesinden indirimden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden profosyonelce zor veya kolay eşyanızı güvenle yeni evinize dekorasyonu yapılmış teslim ederek sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız.
Referans almak kaliteli işçilikten geçtiğini biliyoruz güler yüzlü elemanlarımızın yüksek performanslı işçiliği işlemin minimum seviye kısaldığını göreceksiniz elemanlarımız mobilya ustası, paketleme uzmanı ve merdiven taşıyıcıdan oluşturularak ful malzemeli araçlarımızla evden eve nakliyat hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz.

2014 Fiyat listesi

2014 Fiyat Listesi
Her firmanın hizmet anlayışına göre taban fiyatları var, bir yerde alınan nakliye fiyat teklifleri işçiliğin kalitesini beyan etmektedir korsan ve taklit firmalara dikkat. Burada yüksek fiyat kalite anlamına gelmesin müşteri temsilcisinin akıcı,ikna edici konuşmasına değil dikkat etmeniz gereken sunduğu hizmeti anlatmasıdır. Her sene yeni paketleme ürünleri çıkarılmakta ve eşya zarar görmemesi için bizler bu ürünleri zorunlu kullanarak maliyet artmaktadır. Örnek olarak 1+1 ev eşyası 3 üncü kattan 3 üncü kata taşınması lazım evin düzeni minimum yaşam sağlayacak insan sayısı iki kişi evde kullanılacak ürünler yatak odası,salon ve salona birleşik mutfak iki kişinin temel ihtiyacı kıyafet ve gıda maddeleri ortalama ev kapasitesi 60 m³ den büyük olamaz burada araç kapasitesi 14 m³ yeterli personel sayısı 4 aynı semt içi taşınma bedeli 550 TL. bu rakam geçen dönem 450 TL. etkileyen nedenler ise kullanılan malzeme,işçilik her yıl artması ve yakıtın fiyat birimi devamlı artması evinizin oda sayısı arttıkça,taşınma mesafesi uzadıkça ve bina kat durumuna göre asansör kullanılmaz ise fiyatlar artmaktadır.

Fiyatlar taban fiyatı olup semtler arası mesafe binadaki kat sayısı fiyatlarda farklılık gösterebilir. Gerçek fiyat tarifesi Ekspertiz sonucu verilmektedir.

Bizden önemli bilgiler

Neden Firma Seçmelisiniz
Günümüzde artık bir çok evden eve hizmet veren şahıs çoğalması sonucu müşteriye yanlış beyan verip bilinçsizce eşya taşınması sonucu ev eşyaları zarar görmektedir.
Bu firmalara korsan veya merdiven altı denilebilir aman DİKKAT diyerek konumuzu açmak istiyorum; dan bir haber olan eğitimsiz eleman ucuz fiyatla işçilik alarak zarar ve kırılmayı önemsemeden iş bitimi alacağı parayı düşünmekte zarar verdiği eşyaları gizlemektedir. Referanslı müşterilerimizin öneri referans verdiği tanıdıkları öncelikle konuştukları eşyam zarar gördü üç beş önemli değil eşyam zarar görmesin olmakta, biz işçilik hizmetimizi sağladığımız konuları işimizi ne kadar çok önemsediğimizi anlatarak müşteri görüşlerini dinleyerek beyan etmekteyiz.

Korsan için hayır diyoruz
Vergisiz, belgesiz araç kiralayarak hakksız kazanç sağlayan şahıslar hem istihdamı düşürerek ülke ekonomisine ve insanların duygularını inciltip eşyalarına zarar vermekten asla çekinmezler. Önemle dikkat ediniz ki eşyalarınızın korunmasını sağlarken ülke ekonomisine de katkıda bulunacaksınız. Sigortalı Nakliye firmaları bireysel ve kurumsal müşteri öz temsilcileridir.